whatsapp durumları

Kısa whatsapp

Komik

Reklamlar

Whatsapp Ban(Ceza) Sorunu

Whatsapp Ban(Ceza) Sorunu

Ülkemizde ve dünyanın pek çok ülkesinde akıllı telefonlarda oldukça büyük bir kitle tarafından kullanılmakta olan Whatsapp uygulaması bazen kullanıcılarına sorunlar yaşatmaktadır. Bu sorunların başında kuşkusuz ban sorunu gelmektedir. Türkçe ismiyle ceza olarak tabir edebileceğimiz bu sorunu yaşamanız için pek çok sebep bulunmakla beraber açıklayacağımız bu sebeplerden sakınmanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle Whatsapp uygulamasından ban cezası almazsınız.

Whatsapp akıllı telefon kullanan yüz milyonlarca kişi tarafından tercih edilmekte olan bir haberleşme uygulamasıdır. Açık kaynaklı bir yazılım olan Whatsapp için yeni özellikler getirecek Whatsapp Plus gibi uygulamaları yüklemek güvenlik açıklarına sebep olacağından kullanan kişiler ban cezası alabilmektedir. Aynı şekilde yine güvenlik tedbirlerinden bir tanesi olan ve telefon üzerinden dolandırıcılığı önlemeyi hedefleyen tedbirlerden bir tanesi de rehberinizde kayıtlı olmayan kişilerle fazlaca konuşmak ve kayıtlı olmayan kişilerin bulunduğu gruplarda sıkça yer almaktır. Bu tür durumları sık sık yaşıyorsanız Whatsapp uygulaması tarafından ceza almanız içten bile değildir.

Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılarına hizmet vermekte olan Whatsapp uygulamasında ceza almak istemiyorsanız aynı mesajı birden çok kişiye yollamak da hesabınızı tehlikeye sokacağından bunun yerine toplu mesaj listeleri oluşturarak aynı mesajı birden fazla kişiye ulaştırabilirsiniz. Tabi ki Whatsapp ban cezası almak istemiyorsanız hizmet koşullarına uymanız ve asla ihmal etmemeniz gerekmektedir. Eğer bahsettiğimiz durumlara uymamanız takdirde günlük, haftalık veya süresiz olarak ban cezası almanız mümkündür.

Bu haber 10 Temmuz 2015 tarihinde tarafından Whatsapp Bilgileri kategorisi altına yazılmış. ve 4 Yorum yapılmış

Benzer yazılar

Whatsapp Durumuzu Bizimle Paylaşın

4 Yorum - "Whatsapp Ban(Ceza) Sorunu"

avatar

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Musa
Musa
3 yıl 6 ay önce

Okulun ve whatsapp grubundaydim çoğu telefonumda kayıtlı değildi kalıcı ban yedim öğretmenlerin whatsapp a attığı ödevleri alamıyorum aynı şekilde yaptığım ödevleri atamıyorum nasıl kaldırabilirim mail atmama rağmen açmadılar

Murat
Murat
4 yıl 9 ay önce

Ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar

gulbahar
gulbahar
8 yıl 9 ay önce

dunya oydu oda benim oldu :))

Ece Su
Ece Su
8 yıl 9 ay önce

Sır senin esirindir onu ortaya çıkardıgın vakit sen onun esiri olursun

wpDiscuz

Rastgele yazılar


Reklamlar


Facebook Grubu

Reklam

© 2021 Copyright Sitemizde birbirinden güzel ve eğlenceli whatsapp durumları bulabilirsiniz.