whatsapp durumları

Kısa whatsapp

Komik

Reklamlar

Whatsapp Mesajların Geç Gelmesi

Whatsapp Mesajların Geç Gelmesi Ya da Gelmemesi Sorunu

Whatsapp artık hayatımızın içinde ve giderekte içerisine girmeye devam ediyor. Bu kadar çok kullanıcısı olan bir uygulamanın sorunlarla karşılaşması da çok doğal bunlardan biri de mesajların geç gelmesi ya da bazen hiç gelmemesi can sıkıcı bir sorun olsa da zaman zaman hepimizin başına gelebilir.

Bu sorun için pek çok çözüm yolu var, bazıları kesin çözüm olurken bazıları da farklı kullanıcılarda işe yarayabiliyor. Benim sizlere ilk önerim cep telefonunuzu kapatıp kısa bir süre bekleyip sonrasında tekrar açarak deneme yapmanız, ne alaka diyenler olabilir. Daha önce Wifi sorunu ya da çekmeme sorununu böyle çözdüğümüzü hatırlatmak isterim. Dediğimi yaptınız ancak yinede sorununuz devam ediyor. Akıllı telefonumuzun ayarlar bölümüne giriyoruz, buradan veri kullanımı sayfası içinde ‘arka plan veri sınırla’ seçeneğinin işaretle olup olmadığına bakıyoruz. Bu anlattığım mobil veri kullanan kişiler için geçerli, eğer Wifi ağından bağlanıyorsak ‘ayarlar’, “kablosuz”, menü tuşu/gelişmiş > uykudayken kablosuzu açık tut ayarını ‘her zaman’ olarak seçin.

Genel olarak telefon ayarlarınızda bu yollar vardır ve pek çok telefona da uyumlu olanları anlatmaya gayret gösterdim. Ancak bazı telefonlarda bu söylediklerim farklı yollarda olabilir ayarlar bölümünün içinde biraz arayarak bulabilirsiniz.

Whatsapp mesajlarınız ara ara geç gelebilir bu her zaman bir sorun olduğu anlamına gelmez. Her zaman ilk olarak internet bağlantınızı kontrol etmelisiniz.

Bu haber 28 Ağustos 2015 tarihinde tarafından Whatsapp Bilgileri kategorisi altına yazılmış. ve Yorum yapılmamış

Benzer yazılar

Whatsapp Durumuzu Bizimle Paylaşın

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

wpDiscuz

Rastgele yazılar


Reklamlar


Facebook Grubu

Reklam

© 2021 Copyright Sitemizde birbirinden güzel ve eğlenceli whatsapp durumları bulabilirsiniz.