whatsapp durumları

Kısa whatsapp

Komik

Reklamlar

Whatsapp Son Görülme Kapatma

Whatsapp Son Görülme Kapatma

Arkadaşlarınızla ya da sizi Whatsapp üzerinden rahatsız edenlerin sizin en son ne zaman Whatsapp üzerinde online olduğunuzu görmelerini istemiyorsanız bununla ilgili size vereceğim bilgiler işinize yarayacaktır. Whatsapp yeni getirdiği özellikleri ile kesinlikle bu sorunu çözüm bulmuş durumda sizde bu gibi sorunlar yaşıyor ve son görülme zamanınızın kaldırılmasını istiyorsanız yapmanız gereken birkaç ufak işlem var.

Whatsapp Son görülme tarihi yapacağınız birkaç basit işlemden sonra sorun olmaktan çıkacak. Whatsapp son sürümleri telefonunuza yüklemeye dikkat edin. Birazdan anlatacaklarım kesinlikle son sürümlerde işe yarıyor. Akıllı telefonlarınızdan Whatsapp güncelleyip bu işlemi yapmanızı öneriyorum. Güncelleme işinizi de hallettikten sonra Whatsapp menüsünden şu basit işlemi yapacaksınız.

Ayarlar/Hesap/Gizlilik buradan Son görünme yolunu takip edebilir ve gerekli ayarları buradan yapabilirsiniz. İşte bu kadar basit arkadaşlar artık boş yere rahatsız olmayacak ve kimsenin sizi online olarak görmemesini sağlayacaksınız. Bu işlemi uzun süredir arayanlar ve farklı sorunlarla karşılaşanlar artık sorun olmaktan çıkıyor. Sizde Whatsapp üzerinde rahatça gezeceksiniz. Karda yürüyüp izinizi belli etmeyecek ve bir sorunu daha ortadan kaldırmış olacaksınız.

Whatsapp milyonların kullandığı artık bütün Dünya da tercih edilen en popüler anlık mesajlaşma araçlarından biri ücretsiz ve sürekli kendini yeniliyor olması burada ki en büyük etmenlerden biri, unutmayın Whatsapp ile ilgili çözemediğiniz her sorunu müşteri hizmetlerine mesaj atarak yardım isteyebilirsiniz.

Bu haber 19 Temmuz 2015 tarihinde tarafından Whatsapp Bilgileri kategorisi altına yazılmış. ve Yorum yapılmamış

Benzer yazılar

Whatsapp Durumuzu Bizimle Paylaşın

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

wpDiscuz

Rastgele yazılar


Reklamlar


Facebook Grubu

Reklam

© 2021 Copyright Sitemizde birbirinden güzel ve eğlenceli whatsapp durumları bulabilirsiniz.