whatsapp durumları

Kısa whatsapp

Komik

Reklamlar

Whatsapp Bilgisayardan Bağlanmak

Whatsapp Bilgisayardan Bağlanmak

Whatsapp yeni özellikler ekleme, geliştirmeye ve bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Kullanıcılara şimdi de bilgisayar üzerinden giriş yapabilme ve mesajlaşma imkânı sağlamasıyla anlık mesajlaşma alanında sınırları zorlamaya devam ediyor. Çok yeni bir uygulama olmasa da pek çok kişi tarafından bilinmeyen bir özellik olduğunu söylemekte yarar var.

Peki kimler Whatsapp’a bilgisayar yoluyla bağlanabilecek ve ne gibi şeyler yapabilecek? Adım adım açıklayalım. Öncelikle https://web.whatsapp.com/ adresine girmek gerekiyor. Chrome üzerinden girmeniz gerekiyor diğer tarayıcılarda girecek olursanız (Mozilla, Opera, Explorer) gibi, maalesef başarısız olacaksınız. Bu sistemle telefon üzerinde yaptığınız işlemleri bilgisayar üzerinden yapma imkânı sağlanmış. İkinci şart ise akıllı bir telefon sahibi olmanız sistem öncelikle bunu sorgulayacak. İphone kullanıcıları için üzgünüm şuan için onlar bilgisayarlarından Whatsapp’a keyfini yaşayamayacaklar. Android, Windows Phone, Blackberyy gibi cihazlardan giriş sağlayabilirsiniz. Kullanmaya nasıl başlarım? Diye merak edenler öncelikle güncelleme yapmalısınız. Güncellemeden sonra Whatsapp Web seçeneğini fark edeceksiniz. Buna giriyoruz ve kameramız ile bir kod okutmamız için bekleniyor, daha sonra bilgisayara geçerek belirttiğim siteye giriyoruz. Sayfadaki kodu az önce telefonumuzun kamerası ile okutuyoruz ve giriş yapmış oluyoruz. Son derece basit bir şekilde giriş imkânı verilmiş.

Arada ne fark var? Neden bilgisayardan girelim diye soranlar mantık olarak aynı telefonda yaptığınız paylaşımları aldıklarınızı burada da yapabiliyorsunuz ancak bilgisayar ortamında Whatsapp keyfi çok daha güzel oluyor.

Bu haber 7 Temmuz 2015 tarihinde tarafından Whatsapp Bilgileri kategorisi altına yazılmış. ve 2 Yorum yapılmış

Benzer yazılar

Whatsapp Durumuzu Bizimle Paylaşın

2 Yorum - "Whatsapp Bilgisayardan Bağlanmak"

avatar

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Dilek
Dilek
8 yıl 9 ay önce

hayat çiziyor silgi olmadan

Karçiçeği
Karçiçeği
8 yıl 9 ay önce

Nur içinde yat kalbim ben sahibini çok sevdim.

wpDiscuz

Rastgele yazılar


Reklamlar


Facebook Grubu

Reklam

© 2021 Copyright Sitemizde birbirinden güzel ve eğlenceli whatsapp durumları bulabilirsiniz.