whatsapp durumları

Kısa whatsapp

Komik

Reklamlar

Whatsapp Sesli Arama

Whatsapp Sesli Arama Özelliği

Whatsapp kendini geliştirmeye ve yeni özellikler katmaya devam ediyor. Facebook tarafından satın alındıktan sonra böyle bir atılım bekleniyordu. Whatsapp sesli arama yapabilir ve arkadaşlarınızla konuşmaya ücretsiz olarak başlayabilirsiniz.

Öncelikle yapmanız gereken Whatsap’ın en güncel versiyonunu yüklediğinizden emin olmanız. Android marketten bunun kontrolünü sağlayabilir ve yüklü değilse buradan güncelleme yaparak sizde sevdiklerinizle konuşmaya başlayabilirsiniz. Yaptığınız güncellemelerin ardından Android telefonunuz yeni versiyona sahip olacak. Normal telefonla nasıl konuşma yapıyorsak Whatsapp üzerinden de aynısı yapacağız. Kimi sesli aramak istiyorsak sağ üst köşede bulunan telefon simgesine basarak aramayı gerçekleştirebiliyoruz. İhtiyacımız olan tek şey düzgün bir internet bağlantısı ve telefonumuzun çektiği bir alanda olmamız. Bunun dışında sesli arama ile ulaşacağımız kişinin de bağlantısından emin olmamız gerekiyor. En önemlisi de bu sanırım, eğer arayacağımız kişinin internet bağlantısı yoksa ona ulaşmamız imkânsız olacaktır.

Arama tuşuna bastıktan sonra kimi arıyorsak profil fotoğrafı ve ekranın alt kısmında görüşmeyi sonlandıracak kırmızı bir uyarı ekranı çıkıyor. Diyelim ki karşı tarafın bağlantı sorunu yok ve aramanıza olumlu yanıt verdi. O anda ekran değişecek ve yeşil bir alt görünüm olacak, bu da size karşı tarafın dönüş yaptığını uyarı olarak göndermek anlamına geliyor.

Whatsapp kendini yenileme geliştirmeye devam ediyor. Şüphesiz bundan en çok faydalanan biz kullanıcılarız

Bu haber 3 Ağustos 2015 tarihinde tarafından Whatsapp Bilgileri kategorisi altına yazılmış. ve Yorum yapılmamış

Benzer yazılar

Whatsapp Durumuzu Bizimle Paylaşın

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

wpDiscuz

Rastgele yazılar


Reklamlar


Facebook Grubu

Reklam

© 2021 Copyright Sitemizde birbirinden güzel ve eğlenceli whatsapp durumları bulabilirsiniz.