whatsapp durumları

Kısa whatsapp

Komik

Reklamlar

Whatsapp Yetersiz Bellek Sorunu çözümü

Whatsapp Yetersiz Bellek Sorunu

Whatsapp kullanıcılarının artık çok daha sık karşılaştığı yetersiz bellek sorunu çözümü için sizlere bilgiler vereceğim. Bu sorunu yaşayanlar genellikle telefonlarından dosyalar silerek bir şekilde halletmeye çalışıyorlar. Haksız da sayılmazlar anlık olarak da olsa çözüm buluyorlar ancak bunu kalıcı hale getirip bir daha bu sorunu yaşamak adına ne yapılmalı? Sizlere birkaç teknik ve öneri ile bu sorunu tamamen ortadan kaldıracağız.

Bunun için küçük ama etkili bir uygulamaya daha ihtiyaç duyuyoruz. Öncelikle bu sorunun neden olduğunu açıklayalım. Whatsapp Yetersiz Bellek Sorunu güncellemelerden dolayı RAM tüketiminin artmış olmasından dolayı kaynaklanmaktadır. Bunun için Clean Master uygulamasını indirebilir ve bu sorundan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Nasıl yapacağım diye düşünenler, bu uygulama işe yaramayan ve boş yere telefonunuzu işgal eden dosyaları silip ekstra yer açmaya yarar. Uygulama üzerinde çok basitçe Gereksiz Dosyalar butonuna basarak silme işlemini yapacak ve ardından Hafıza Arttır butonu ile telefonunuzun belleğini arttıracaksınız.

Tüm bu dediklerimi yaptıktan sonra rahatça resim dosya paylaşabilir ve hiçbir engele takılmadan Whatsapp kullanmayı sürdürebilirsiniz. Geçici çözümler yerine telefonunuzdaki gereksiz dosyaları silecek ve yer açacak bir program Whatsapp dışında da her zaman işinize yarayacaktır. Mutlaka bu uygulamayı edinmeli ve kullanmalısınız.

Whatsapp kullanıcıları bu gibi durumlarda elle silmek yerine yukarıda bahsettiğim program ile işlerini halledebilirler.

Bu haber 19 Ağustos 2015 tarihinde tarafından Whatsapp Bilgileri kategorisi altına yazılmış. ve Yorum yapılmamış

Benzer yazılar

Whatsapp Durumuzu Bizimle Paylaşın

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

wpDiscuz

Rastgele yazılar


Reklamlar


Facebook Grubu

Reklam

© 2021 Copyright Sitemizde birbirinden güzel ve eğlenceli whatsapp durumları bulabilirsiniz.