whatsapp durumları

Kısa whatsapp

Komik

Reklamlar

Whatsapp İnternet Paketi Koruma

Whatsapp İnternet Paketi Koruma

Faturalı hatların giderek arttığı bir ortamda internet paketleri ve daha pek çok pakette kullanılıyor. Özellikle internet paketlerine pek çoğumuz ilgi gösteriyoruz. Hayatımızın teknoloji olduğunu düşünürsek hiçte haksız değiliz. Whatsapp üzerinden dosya ve resim alıp gönderebiliyoruz. Bu resim ve dosyalar bizlere sorulmadan otomatik olarak telefonumuza kaydediliyor. Bu durumda internet paketimizden bir miktar buraya gitmiş oluyor. Faturalı kullanıcılar doğal olarak bunları pek takip edemiyor ve sonuç, kabarık faturalar olabiliyor.

Whatsapp internet paketi koruma özelliği ile sizde fazla fatura ödemekten ve paket aşımından kurtulabilirsiniz. Tam net bir rakam olmasa da 10.000 mesajlık bir konuşma yaklaşık olarak 50 MB bir veri yer. Fotoğraf ve dosyalar bu alana dâhil edilmiyor. Sizde kendi ayarlarınızdan fotoğraf, Ses ve video dosyalarınızı alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Kutucuklara tık işareti koyarak size sorulmadan alınmasına engel olabilir. İnternet paketinizden boş yere veri çekilmemesini sağlamış olursunuz. Sadece paket tasarrufu değil, istemediğiniz dosyaların size sorulmadan bilgisayarınıza kaydedilmesini istemeyeceğinizden eminim. Karşı taraftan gelen dosya bize sorulup, ondan sonra işleme alınsa kesinlikle çok daha iyi olacaktır.

Sizde bu gibi şeylere önem veriyor ve aynı zamanda paket tasarrufu yapıp yüksek faturalar veya internet paketlerinizin erkenden bitmesini engellemek istiyorsanız, bu dediklerimi göz önünde bulundurmalı ve alacağınız fotoğraf ya da diğer eklentilere önceden size bildirilip kaydedilmesini sağlayın.

Bu haber 12 Temmuz 2015 tarihinde tarafından Whatsapp Bilgileri kategorisi altına yazılmış. ve 1 Yorum yapılmış

Benzer yazılar

Whatsapp Durumuzu Bizimle Paylaşın

1 Yorum - "Whatsapp İnternet Paketi Koruma"

avatar

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Cansu
Cansu
8 yıl 9 ay önce

Mevsimin suçu yok , Yokluğun soğuk ??

wpDiscuz

Rastgele yazılar


Reklamlar


Facebook Grubu

Reklam

© 2021 Copyright Sitemizde birbirinden güzel ve eğlenceli whatsapp durumları bulabilirsiniz.