whatsapp durumları

Kısa whatsapp

Komik

Reklamlar

Whatsapp Silinmiş Mesajları Geri Getirme

Whatsapp Silinmiş Mesajları Geri Getirme

Whatsappta eski mesajlarınızı geri getirmek istiyorsunuz ya da yanlışlıkla sildiklerinizi, bunun için neler yapılabilir. Eminim bu duruma düşmüş pek çok kullanıcı var. Bu durumu kısa bir süre öncesine kadar düzeltmek pek mümkün değildi. Düşünsenize çok önemli bir mesajı yanlışlıkla sildiniz, peki şimdi ne olacak? Bu birçoğumuzun başına gelmiştir ne yazık ki, Whatsapp artık bizi bu durumdan kurtarıyor ve eski mesajlarımızı geri getirmenin yolunu bizlere sunuyor.

Bunu nasıl yapabilirim? Diye düşünenler sizlere adım adım anlatacağım. Öncelikle şunu bilmekte yarar var. Whatsapp her sabah sohbetlerimizi otomatik olarak yedekler. Sabah 4’te otomatik yapılan bu yedekleme sayesinde Android telefonlarda bu sohbetler saklanmış olur. Sizler de en son geri yedeklemeyi yüklemek için Whatsapp’ı telefonunuzdan kaldırıp en baştan yüklemeniz gerekiyor. Tekrar kurulum tamamladıktan sonra ise Eski Yedeklemeleri geri yükle kısmından en son yedeklemeyi geri getirebiliyorsunuz. Yükleme işlemi yapılırken kaybettiğiniz ya da sildiğiniz sohbetler için Geri yükleyi seçerek eski mesajları kurtarabilirsiniz.

Geri yükleme kısmına geçemiyorum sorun yaşıyorum diyenler, SD kart ya da sohbet geçmişinizde bir sorun olabilir. Yedeklemeniz çok eski bir tarihte yer alıyor olabilir. Bu sohbet geçmişini maalesef geri getirmek mümkün değildir. Daha önce sohbet yedeklediğiniz başka bir numara olup olmadığına dikkat edin. Bu 3 durumda maalesef mesajlarınızı geri getirmenin bir yolu yok

Bu haber 27 Temmuz 2015 tarihinde tarafından Whatsapp Bilgileri kategorisi altına yazılmış. ve 2 Yorum yapılmış

Benzer yazılar

Whatsapp Durumuzu Bizimle Paylaşın

2 Yorum - "Whatsapp Silinmiş Mesajları Geri Getirme"

avatar

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
AHMET KAYA OLMEZ
AHMET KAYA OLMEZ
7 yıl 5 ay önce

Ve ben hala bir gulusun icin herseyden vazgecevilcegimi anladigimdan beri iyi deilim…

güven
güven
8 yıl 5 ay önce

5 ay önce sildiğim konuşmalarımı bulmam lazım cok önemli bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

wpDiscuz

Rastgele yazılar


Reklamlar


Facebook Grubu

Reklam

© 2021 Copyright Sitemizde birbirinden güzel ve eğlenceli whatsapp durumları bulabilirsiniz.