whatsapp durumları

Kısa whatsapp

Komik

Reklamlar

Whatsapp Şifre Koyma

Whatsapp şifre Koyma

Whatsapp konuşmalarınızın başkaları tarafından okunmasını istemiyorsunuz değil mi? Bu gayet normal milyonlarca insanın tercih ettiği bu uygulama için mesajlarınızın güvenliği için küçük bir uygulama ile sizde bu konuda rahat bir nefes alacaksınız.

Pek çoğumuz mesajlarımızı başkalarının görmesini istemeyiz. Ben bu konuda biraz araştırma yaptım ve her gün kullandığımız Whatsapp içinde güzel bu uygulama bularak bu konuda rahat etmenize yardımcı olacağım. Android Markette ufak bir gezinti yaptım ve Whatsapp mesajlarına şifre koymak için pek çok uygulama ile karşılaştım. Bunlardan pek çoğunu denedim diyebilirim. Bazıları gerçekten gereksiz, bazıları ise idare edebilir diyebileceğimiz türde uygulamalardı. Sizler boş yere zaman kaybetmeyin diye sizlere güvenle önerebileceğim Whatsapp Lock ile mesajlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Her Whatsapp kullanıcısının kaçırmaması gereken bir uygulama kesinlikle, bu küçük eklenti sayesinde mesajlarınız güvende olacak. Uygulamayı indiriyorsunuz ve sonrasında size bir şifre belirlemeniz için ekran geliyor. Şifre giriyorsunuz ve ardından tekrar şifre doğrulama ile işlemi bitiriyorsunuz. O dakikadan sonra Whatsapp girişlerinizde belirlediğiniz şifreyi sizden girmenizi istiyor. Böyle bir uygulama arayanlara mutlaka önerebileceğimiz ve güvenilirliği artırma yollarından bir tanesi diyebilirim.

Her gün kullandığımız Whatsapp için kesinlikle böyle bir uygulama gerekiyordu. Mesajların güvenliğine önem verenler ve bu tarz şeylerden hoşlanan kesinlikle indirmeliler. Dediğim gibi pek çok bu tarz uygulama mevcut ancak ben en başarılısını Whatsapp Lock olduğunu düşünüyorum.

Bu haber 23 Temmuz 2015 tarihinde tarafından Whatsapp Bilgileri kategorisi altına yazılmış. ve Yorum yapılmamış

Benzer yazılar

Whatsapp Durumuzu Bizimle Paylaşın

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar

wpDiscuz

Rastgele yazılar


Reklamlar


Facebook Grubu

Reklam

© 2021 Copyright Sitemizde birbirinden güzel ve eğlenceli whatsapp durumları bulabilirsiniz.